1 / 4
Mi 11 lite 5g.ram.6/128gb.NOVI 24m.gar.mobistrk
13.900 МКД
11.04.2022 08:05

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Xiaomi

Модел:

Mi 11lite 5g

Боја:

Green

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Mi 11lite 5g ram 6/128gb.novi 24m.gar.mobistrk.13900d.mobistrk

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

ljupco
Потврден огласувач
075303777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам