1 / 6
Se prodava Kuka - Shitet shtëpi
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.12.2021 13:25

Чаир / Скопје

Број на соби:

6

Квадратура:

150 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

10 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Север

Адреса:

178 broj 15

Me izolim di katshe 150m2 mashum interesim lajmroni ne ko tel 078274866

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ismail
Потврден огласувач
078274866
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам