Se prodava podrum od 5m2
2.500 €
Цената не е фиксна
20.12.2022 16:21

Тетово / Тетово

Квадратура:

5 m²

Se prodava podrum od 5m2 vo centar na Tetovo vo zgradata na NB-Komapni kaj sto e Kiper market.
Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Гаражи

Се продава / Можна е замена од:

BMW
Потврден огласувач
070330330
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам