1 / 1
STOLICI
1.800 МКД
Цената е фиксна
16.09.2022 06:38

Ѓорче Петров / Скопје

Prodavam 8 stolici 1800 denari edna zvonete na ovoj telefon 078 236 647

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Столици

Се продава од:

stafenberg
Потврден огласувач
077634804
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам