1 / 1
Se prodava glanc nov Samsung A32 ne odpakuvan
225 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.12.2021 15:26

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Samsung

Модел:

A32

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Se prodava Samsung A32 ne odpakuvan 24 meseci garancija glanc nov 128gb storage ram 4gb

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

David
Потврден огласувач
078472800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам