1 / 4
Delovniot prostor ducanot se izdava po zakup kirija
5 €
28.06.2022 20:16

Струга / Струга

Квадратура:

72 m²

Греење:

Нема

Ducanot se naoga na ulica dimitar vlahov 27 struga
Viber Whats up 0038978222172

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

v
Потврден огласувач
078222172
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам