1 / 12
Spectrofotometar Barbieri Densy 450 RGB analizator na boja
100 €
05.09.2022 13:20

Битола / Битола

Prodavam analizator na boja, spektrofotometar, dava vrednosti na sostavnite komponenti na bojata RGB. Se priklicuva na kompjuter preku RS232 port. Pogledni sliki.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

SALE
Потврден огласувач
075232525
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам