1 / 8
Цедилка ситна
290 МКД
Цената е фиксна
29.05.2023 18:23

Кочани / Кочани

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Ситна цедилка

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078344561 или 078344562
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам