1 / 8
Училница/детска соба
1.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.03.2022 16:09

Гази Баба / Скопје

Се продаваат: катедри/маса за комп., школски клупи, столчиња, бели табли, лап топ комп. , прожектор, телевизори, плакари.
Можат да се наменат за училница или детска соба

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Школски прибор / Останато

Се продава од:

Н. Н
Потврден огласувач
078296065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам