Bandasi 5x114.3 x15 so letni Gumi
1 €
21.01.2023 00:52

Битола / Битола

Марка:

Daewoo

Модел:

Leganza

Година:

1998

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

98 kw / 133 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Bandasi so gumi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Petko
Потврден огласувач
075685164
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам