1 / 3
Xbox One so dve igri
200 €
Цената е фиксна
29.12.2021 08:42

Скопје Центар / Скопје

Prodavam Xbox One kupen 2016 godina, odlicno socuvan. So nego odi eden kontroler (ednoto kopce e problematicno, treba da se popravi) i dve igri Nba 2k20, FIFA 21 kupeni so kod.

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Котролери, Џојстик , Волани

Се продава од:

Aneta
Потврден огласувач
071 526 635
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам