1 / 4
Нови станови во градба
1.500 €
Цената е фиксна
27.05.2022 08:09

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

51 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Кај судот

Се продаваат нови станови во градба во Охрид , центар , кај судот.
Квадратура : 48, 51,5 и 44м2
Кат 2 и 3
Ориентација југ - север
Клима
Демит фасада 10цм
Лифт
Паркет
Паркинг после технички прием ( дополнителен договор )
Цена : 1500евра/м2 со се данок.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Zoran
Širok Sokak
Потврден огласувач
075659305
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам