1 / 8
Куќа под ќирија
1 €
Цената не е фиксна
18.12.2021 22:17

Чаир / Скопје

Број на соби:

3,5

Квадратура:

82 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2015

Година на реновирање:

2016

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

АТАНАС БАБАТА, Дуќанѓик

Се издава спрат од куќа во населба Дуќанѓик, на само една улица одачечен од Стара Чаршија.
Спратот е наместен и опремен со основни елементи, има 2 соби салон со кујна и трепезарија и голема бања.


Контакт тел.
071 346 969

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

izo
Потврден огласувач
071277397
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам