1 / 11
Secret Sauce - Premium Tecnosti za Vape i Elektronska Cigara
400 МКД
13.01.2023 00:48

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Премиум Течности за 🚬😙💨,
SECRET SAUCE made in 🇺🇸

Одличен префинет вкус, со гаранција....

😙💨 ➥ Tobacco & Creamy Vanilla👌
😙💨 ➥ Creamy Cigar👌
😙💨 ➥ Watermellon👌
😙💨 ➥ Cranberry&Apple👌
😙💨 ➥ Grape Candy👌

💦 3MG Никотин💦

Цена 🛒 400 ден 60ml

🚛 150 ден достава низ 🇲🇰 до 🏠
☏ 076525123

Moжна е проба на вкусовите на лице место со вашиот Вејп ( треба да ми напоменете ако ја сакате таа опција, и оваа опција не е можна доколку испраќам течности по карго)


Линк кон сите течности http://reklama5.mk/PremiumDetails?id=411043

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Цигари и Прибор за пушење

Се продава од:

eJuiceMK
nas.Aerodrom Skopje
Потврден огласувач
076525123
Испрати Е-маил до огласувачот

TOBACCO American Cowboy Tecnost za elektronska cigara vape

800 МКД

Salt Nic 35mg 30ml Tecnosti za Elektronski Cigari by YOGI

300 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам