1 / 9
BETONSKI STOLBOVI I MREZA ZA OGRADA
160 МКД
Цената е фиксна
30.05.2023 15:49

Пробиштип

Состојба на предмет
Нов

Proizveduvam i prodavam novi bet.stolbovi so cetiri sipki F4 i separiran pesok praveni na vibraciona masa.
Bet.stolb od 2m-160 den parce.debelina na stolboveto goren del 7*7,dolen del 9*7.
Sluzat za ograduvanje i za lozovi nasadi.
Mreza za ograduvanje so zica 1.8 kocka 7*7-75den m2.Bodlikava zica 100 den kg.Plasticifirana mreza 120 denari m2.

Категорија: Продавници, Трговија / Останато

Се продава од:

DENIS
Потврден огласувач
070 607 436
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам