1 / 5
Balkanec,zagar,kuce
100 €
17.05.2022 10:48

Чашка / Велес

Prodavam zagar, balkanka (zenka) stara skoro 2 godini, vovedena e vo lov. Tel.za kontakt 078755687

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава / Можна е замена од:

Oglas
Потврден огласувач
0000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам