1 / 4
Bluetooth MP3 usb TF FM Radio player 2x25W
400 МКД
26.06.2022 20:39

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

- napojuvanje DC 6v-18v
- izlezna moknost 50W(2X25W)
- FM radio
- bluetooth
- USB
- TF card
- AUX

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Се продава од:

B****
Потврден огласувач
072262278
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам