1 / 8
Honda civic 1.4 benzin/atest
2.500 €
11.06.2022 22:33

Велес / Велес

Марка:

Honda

Модел:

Civic

Година:

1998

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Honda civic 1.4 benzin 90 hp
Plin atestiran landirenzo namesten pred 1 godina
Klima,
servo volan,
centralno zaklucuvanje
el.stakla,
el.shiber...
novi gumi 15"
Plus 4 bandashi celicni za zimski gumi
Registrirana do Januar .2023
Okolu odrzavanje smeneto set rebrast remen so vodna pumpa maslo filtri
Nema nishto vlozuvanje po nea

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Gsxr
Veles
Потврден огласувач
076879247
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам