1 / 3
Uncharted 4 (PS4)
500 МКД
Цената е фиксна
19.02.2022 14:07

Дебар / Дебар

Се продава горенаведената игра во нормално стање.
Не е нова или како нова, сосема нормално користена.
Дискот е без гребнатинки.

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - GAMES

Се продава од:

/
Потврден огласувач
078241271
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам