Baram rabota
По Договор
19.12.2021 19:54

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Работа во странство

Пол:

Женско

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Немам

Познавање на јазици:

Други јазици

Компјутерски вештини :

Не е важно

Baram rabota vo hrvacka i crna gora za kujna na skara i riba spremanje so iskustvo moze i sobarka..ime za kontakt Gorde telefon 072 554 778 moze i na viber 077 705 395

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

eleonora
Потврден огласувач
075888240
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам