1 / 5
Bmw 320d xDrive
По Договор
19.12.2021 20:47

Кичево

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Bmw 320d xdrive
072-716-111

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Meriton
Потврден огласувач
072716111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам