1 / 6
SKI OPREMA KOMPLET.profi
200 €
28.01.2023 19:29

Гостивар / Гостивар

1.Ski Fischer 155 sm. 120 evra
2.Konduri Salomon 25/39 broj. 60 evra
3 stapcinja Leki 4.5 - 105 sm. 20 evra

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава од:

stojan
Потврден огласувач
078222444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам