СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО ОПШТИНА ДРУГОВО!!!!
1 €
19.12.2021 23:08

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

414 m²

Тип на земјиште:

Градежно

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО ОПШТИНА ДРУГОВО КАЈ СОЦИЈАЛНАТА ЗГРАДА.ИМА ПОВРШИНА ОД 414КМ2 И СО ПЛАТЕНА МАРКИЦА И ДОЗВОЛА ЗА ГРАДБА. ЦЕНА ПО ДОГОВОР,А МОЖНА Е И ЗАМЕНА ЗА ПОМАЛ СТАН СО НАША ДОПЛАТА.
ТЕЛ. БРОЈ: 078 639 173

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Olgica
Потврден огласувач
078328391
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам