1 / 6
BMW 5 520D 163HP AMBI LIGHT | VIRTUAL DASH | HARMAN CARDON
32.900 €
06.05.2023 09:33

Кочани / Кочани

Марка:

BMW

Модел:

520

Година:

2018

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

119 kw / 162 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

ABS
AirBag
ESP
Multimedia System
Припрема за Телефон
Централна Брава
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на Седишта
Затемнети Стакла
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигационен Систем
ДВОЗОНСКИ Климатроник
Прилагодлива Суспензија
Паркинг Сензори
Park ASSIST
Паркинг Камера
Спортски Седишта
Кожен Ентериер
Сончев Кров
Сензори за Дожд
LED Пакет
START-STOP Систем
VIRTUAL DASHBOARD
FRONT Assist
HARMAN-KARDON SURROUND SYSTEM
AMBIENT LED INTERIOR LIGHTING
Wireless CHARGER
ГЕНЕРАЛНИ ИНФОРМАЦИИ
ПРОИЗВЕДЕНА: 10/2017

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

AUTOWELT
Todosie Paunov 36
Потврден огласувач
078/203-200 076/699-999
Испрати Е-маил до огласувачот

MERCEDES-BENZ A-KLASSE 180CDI 109HP

12800 €

BMW X2 sDrive18d 2.0d 150HP ADVANTAGE AUTOMATIC

30400 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам