1 / 6
SEAT ALTEA XL 1.9 TDI
По Договор
14.03.2023 16:35

Охрид / Охрид

Марка:

Seat

Модел:

Altea XL

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prekrasno familijarno vozilo
Moze da se vidi I na slikata
Oprema:
Klima
Servo
Centralno
El.na staklo
Cd.radio
Original km moze da se proveri vo servis
Nudime poveke moznosti na plajkajne:
Ima možnost i so učestvo na rati.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Avto plac
Потврден огласувач
071262616
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам