1 / 10
FIAT 500 S 1.2 70HP SPORT
9.700 €
23.09.2022 13:49

Кочани / Кочани

Марка:

Fiat

Модел:

500

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

ОПИС
Година:
2016
Марка:
FIAT
Модел:
500
Гориво:
ДИЗЕЛ
Мотор:
1.2 70HP
Менувач:
Рачен
Број на седишта:
5
Каросерија:
HATCHBACK
Километража:
130000
Надворешна боја:
Бела
Шифра:
472747
ОПРЕМА
ABS
AirBag
ESP
Multimedia System
Припрема за Телефон
Централна Брава
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
КОЛОР Борд Компјутер
Кожен Волан
Команди на Волан
CRUISE Control
Клима Уред
Спортски Седишта
Кожен Ентериер
VIRTUAL DASHBOARD
Мерач на Притисок во Гуми
ГЕНЕРАЛНИ ИНФОРМАЦИИ
✅ SPORT AERODINAMIK PACKET
✅ SPORT SUSPENSIOIN
✅ RECARO SPORT SEATS
✅ BLACK SPORT DESIGN


ПРОИЗВЕДЕНА: 04/2016

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

AUTOWELT
Todosie Paunov 36
Потврден огласувач
078/203-200 076/699-999
Испрати Е-маил до огласувачот

PEUGEOT 5008 1.6 BLUEHDI 120HP [7 СЕДИШТА]

21600 €

PEUGEOT 308 1.6HDI 100HP

9700 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам