1 / 3
СЕМЕ ЛУЦЕРКА
200 МКД
22.02.2022 16:11

Свети Николе / Свети Николе

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Се продава семе од луцерка од сортата Дебарка.
Семето е прочистено, и е без жолта трева или свиларка (Cuscuta spp.).
Сортата е со висок потенцијал за принос, и висока отпортност кон болести и суша.
Висок квалитет за исхрана.
Реколата 2021.
Цената е по договор, во зависнот од потребната количина.
За повеке информации: 078745178

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
078745178
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам