1 / 8
PIAGGIO 500 BEVERLY
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.05.2022 14:46

Битола / Битола

Марка:

Piaggio

Вид:

Скутер

Година:

2006

Модел:

Beverly 500

Километри:

15000

Ekstra sostojba neuvezuvano registriran cena po dogovor mozi I zamena za vozilo

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

PROFI
Потврден огласувач
075295680
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам