1 / 11
OPEL ANTARA 2.2CDTI 163HP
9.600 €
23.09.2022 13:49

Кочани / Кочани

Марка:

Opel

Модел:

Antara

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

119 kw / 162 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

ОПИС
Година:
2013
Марка:
OPEL
Модел:
ANTARA
Гориво:
ДИЗЕЛ
Мотор:
2.2CDTI 163HP
Менувач:
Рачен
Број на седишта:
5
Каросерија:
ЏИП
Километража:
190000
Надворешна боја:
Сива
Шифра:
030300
ОПРЕМА
ABS
AirBag
ESP
Multimedia System
Припрема за Телефон
Централна Брава
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
КОЛОР Борд Компјутер
CRUISE Control
ДВОЗОНСКИ Климатроник
Греачи на Седишта
Паркинг Сензори
Спортски Седишта

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

AUTOWELT
Todosie Paunov 36
Потврден огласувач
078/203-200 076/699-999
Испрати Е-маил до огласувачот

BMW 4 418 GRAN COUPÉ 2.0d 136HP REEKS

20500 €

BMW X4 xDRIVE 20D 190HP 4X4 AUTOMATIC

61600 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам