1 / 2
Se prodava Scania
16.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.05.2022 21:45

Битола / Битола

Se prodava Scania 113 91god. Vo odlicna sostojba mozi zamena vlekac kiper so poluprikola.Registriran do 20.04.2023.Cenata e fiksna. Kontakt tel 075 220 285. Stevo

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

Vlade
Потврден огласувач
070269408
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам