1 / 2
Rekviziti za igroteki parkovi
7.000 МКД
05.07.2022 15:25

Аеродром / Скопје

Konjce i magare na feder za igroteki i za nadvoresni igroteki i parokovi. Bez montaza

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Игротека/Забава,спорт и рекреација

Се продава од:

stefan
Потврден огласувач
077668191
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам