1 / 2
Parcela od 400 m2 na mirna lokacija - ZDRAVESKI
40 €
04.01.2023 14:56

Охрид / Охрид

Квадратура:

400 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава парцела од 400м2 со чист имотен лист.
- Маркица П+2+П
Мирна локација блиску до градот GOOGLE MAPS(41.13398, 20.82244)
За подетелни информации обратетесе на :
Ѓоко : 078 303 253
Јулијана: 076 361 360

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

ZDRAVESKI - REAL ESTATE
Потврден огласувач
078303253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам