1 / 8
Se izdava stan vo Gevgelija
300 €
29.05.2023 18:40

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

70 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ul. Boris Karapuzov br. 11

Se izdava stan vo centarot na Gevgelija, nov, kompletno namesten, so terasa i parking mesto

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Josif
Потврден огласувач
075442444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам