1 / 9
Shitet vend per ndertim ne afersi te pizza MIA
230 €
28.11.2022 22:46

Гостивар / Гостивар

Квадратура:

396 m²

Тип на земјиште:

Градежно

396m2 vend per ndertim ne afersi te lokalit Pizza Mia. Per me shume info 071/433/043 ose 070/314/731

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Aqim
Потврден огласувач
071433043
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам