1 / 2
Italijanska vodena pravosmukalka Kappa
3.000 МКД
22.04.2022 17:08

Скопје Центар / Скопје

Prodavam italijanska vodena pravosmukalka kappa 1800w kako nova vo fabricka kutija so site dodatoci nekolku pati koristena vo vikend stan
Praznicna cena 3000den

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
078515590
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам