1 / 10
Се продава голем асортиман на мебел од буково дрво
1 €
16.06.2022 10:49

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат повеќе видови на нов неупотребуван мебел, претежно од цврсто буково дрво.

Описот по распоред е соодветен со бројките вметнати во сликите:

1. Слика од повеќе елементи
2. Столна ламба - 40х40х60 - 10 Евра
3. Фотелја - 70 Евра и табуретка - 10 Евра
4. Тросед и две фотелји - 150 евра
5. Плакар "Антика" 102х50х185 - 170 Евра
6. Тв Ормар - 180х90х60 - 240 Евра
7. Вратно крило "Урдин" - 165х75 - 120 Евра
9. Клуб маса со 8 фиоки - 120х70х42 - 190 Евра
10. Двосед - 130 Евра и
11. фотелја - 60 Евра

Јавете се да се договориме - 078 499 290

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Друго

Се продава од:

Милчо
Потврден огласувач
078 499 290
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам