1 / 8
Се продава голем асортиман на мебел од буково дрво
1 €
15.10.2022 12:52

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат повеќе видови на нов неупотребуван мебел, претежно од цврсто буково дрво.

Описот по распоред е соодветен со бројките вметнати во сликите:

22. Тонирана бука - 110х190х40 - 90 Евра
23. Регал, тонирана бука - 180х170х30 - 75 Евра
24. Плакар, кутии тон. бука 102х122х63 - 115 Евра
25. Регал, тон. бука 150х130х50 - 85 Евра
26. Двосед Еко кожа 2х150 Евра, Клуб маса - 130 Евра
27. Маса бука - 140х180 - 35 Евра
29. Работно биро, натур бука 150х130 - 80 Евра

Јавете се да се договориме - 078 499 290 Милчо

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Друго

Се продава од:

Тино
Потврден огласувач
078 662 117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам