1 / 1
Se prodava slika
200 €
20.12.2021 21:09

Куманово / Куманово

Se prodava slika od akademskiot umetnik Zoran Arsovski - Babata. Akril na platno 55x60 sm.

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Уметнички слики

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
077916015
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам