1 / 1
4komada polovni, zdravi gumi 17ka
2.000 МКД
Цената е фиксна
05.10.2022 18:46

Гостивар / Гостивар

Тип на гуми:

Гуми за сите сезони

Ширина:

225

Висина:

50

Дијаметар:

17

Se prodavaat zdravi 17ki proizvedeni 2013.

Mnogu evtino, site 4komada za 2000den.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

milce
Потврден огласувач
071477111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам