1 / 1
Mishelin top gumi polovni 2komada za 40e.
25 €
30.10.2022 21:21

Гостивар / Гостивар

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

205

Висина:

60

Дијаметар:

16

Prodavam mishelin polovni gumi
205.60.16 vo super sostojba so ubava shara. Mnogu evtino 2komada za 25evra fiksno za 2te
Prakjam i po kargo na vash trosok

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

milce
Потврден огласувач
071477111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам