земјиште (нива и шума)
5 €
03.07.2022 14:36

Ресен

Квадратура:

6600 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

се продава КП 7/1 во КО Претор половина обработлива нива и половина шума. можи да се купи и само дел.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
070364231
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам