1 / 9
Vintage stereo resiver KENWOOD
1 €
20.12.2021 23:18

Илинден / Скопје

Resiver KENWOOD KR- 4140 stereo resiver kvadrofonik od 1971 godina , made in Japan , kompletno ispraven i funkcionalen. Prekrasen zvuk , so jacina od 120 w. Drveno kukiste i aluminiumski ladilnici. Info broj 075 557 760

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Љубе Митрески
Потврден огласувач
075557760
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам