1 / 4
СЕ ПРОДАВА XIAOMI MI BAND 5
1.500 МКД
11.01.2022 08:11

Охрид / Охрид

Са продава smartwatch tracker Xiaomi mi band 5 користен малку и во одлична состојба. Истиот се продава поради набавен нов часовник

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Се продава од:

Бранко
Потврден огласувач
070304240
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам