1 / 2
Ford Focus
2.650 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.12.2021 00:34

Градско / Велес

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

25000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
076812783
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам