1 / 12
—AUDI A3— 2.0 170ks quattro
7.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.12.2021 12:55

Виница / Виница

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Tempomat
-Greaci na sedista
-Dvozonska klima
-Auto Hill hold
-Launch control
-bi-xenon
-Greaci na retrovizori
-elektrika na sedista
-S-line podvozje i vnatresen izgled
-Bosse ozvucenie
-Parking senzori pozadi
-Zavesi za privatnos
-4 novi M+S Pirreli so bandasi s-line Dot 17/18
-Napraven servis smeneto ulje vo motor i site filtri
-Nov akomulator
-Itn..
Poveke info…
075266567
Moze zamena za a5 so moja doplata…

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar Tashkov
Потврден огласувач
075266567
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам