1 / 4
Panika original br. 42
3.500 МКД
Цената е фиксна
24.11.2022 07:20

Кочани / Кочани

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

42

Боја:

Други

Prodav tri sezoni noseni Planika konduri broj 42, vodonepropuslivi, so vibram gjon, potpolno zdravi i namackani so zaštitna krema, spremni za sneg i dozd.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

ОГЛАСУВАЧ
Zrnovci
Потврден огласувач
077956363
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам