1 / 12
AUDI Q5 2.0TDI 150HP
32.500 €
23.09.2022 13:49

Кочани / Кочани

Марка:

Audi

Модел:

Q 5

Година:

2018

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

ОПИС
Година:
2018
Марка:
AUDI
Модел:
Q5
Гориво:
ДИЗЕЛ
Мотор:
2.0TDI 150HP
Менувач:
Рачен
Број на седишта:
5
Каросерија:
ЏИП
Километража:
150000
Надворешна боја:
Црна
Шифра:
130950
ОПРЕМА
ABS
AirBag
ESP
Multimedia System
Припрема за Телефон
Централна Брава
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Ел. Склопливи Ретровизори
Затемнети Стакла
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигационен Систем
ТРОЗОНСКИ Климатроник
Прилагодлива Суспензија
Паркинг Сензори
Park ASSIST
Спортски Седишта
ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
Сензори за Дожд
LED Пакет
START-STOP Систем
Auto Hold
AUDI DRIVE SELECT
Мерач на Притисок во Гуми
ГЕНЕРАЛНИ ИНФОРМАЦИИ
ПРОИЗВЕДЕНА: 05/2018

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

AUTOWELT
Todosie Paunov 36
Потврден огласувач
078/203-200 076/699-999
Испрати Е-маил до огласувачот

NISSAN QASHQAI CROSSOVER 1.5DCI 109HP

17800 €

VW TOUAREG 3.0TDI 240HP AUTOMATIC

18900 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам