1 / 4
Prodavam Alpina zenski cevli broj 24
2.500 МКД
Цената не е фиксна
21.12.2021 10:00

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Prodavam Alpina zenski konduri za skijanje broj 24 (odgovara na 36.5 ili 37 regularen broj). Kondurite se kupeni od Megasport i se skijani 3 sezoni (4-5 dena). Se dosta zacuvani i se mnogu pogodni za luge sto ucat da skijaat.

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

Aleksandra Mancheva
Потврден огласувач
38971609469
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам