Potrebni se Negovatelki i Bolnicarki za vo dom za stari lic
1 МКД
05.12.2022 12:58

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Медицина, Здравство, Фармација, Лабор.

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Дом за стари лица има потреба од Негователки,Медицински сестри и Болничарки со и без работно искуство за работа во дом за стари и изнемоштени лица .Нудиме одлични услови за работа и редовни месечни примања.
Информации на тел 070665972 i 078404495

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Lazo
Потврден огласувач
078436677
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам