1 / 11
Izdavam vila vo Mavrovo
1 €
Цената не е фиксна
02.10.2022 22:41

Ѓорче Петров / Скопје

Квадратура:

100 m²

Број на соби:

3

Греење:

Дрва

Наместена:

Да

Kontakt Mia - 075282541

Kontakt Mia - 075282541
Kontakt Mia - 075282541

Se izdava vikendica vo Mavrovo so odlicen pogled, naselba Krstovi 1.

Vikendicata e na glavniot pat i raspolaga so parking prostor.

Vikendicata raspolaga so 3 spalni sobi i e idealna za 6 lugje.

Cenata e po dogovor i zavisi od brojot na nokjevanja, brojot na lugje i godisno vreme.

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

Ivan
Потврден огласувач
071444071
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам